Ogród to tak naprawdę przedłużenie naszego domu. Właściwie zaaranżowany pozwala na połączenie strefy mieszkalnej z otoczeniem domu oraz dobre wykorzystanie dodatkowej przestrzeni, szczególnie w ciepłe dni, gdy wiele godzin spędzamy na zewnątrz. Przystępując do prac nad jego wykonaniem warto pamiętać, że jest to inwestycja, która będzie nam służyć przez wiele lat. Właśnie z tych powodów warto zadbać, by otoczenie domu nie zostało zagospodarowane przypadkowo oraz sięgnąć po produkty nawierzchniowe wysokiej jakości.

W myśl zasady, zgodnie z którą ogród to przedłużenie domu, zaaranżowana przestrzeń musi być nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale też funkcjonalna. O wygodne przemieszczanie się wśród zieleni zadba skrupulatnie zaprojektowana i solidne wykonana sieć estetycznych i bezpiecznych ścieżek. Jednak aby alejki właściwie realizowały obie funkcje ważny jest odpowiedni wybór materiałów nawierzchniowych. Kostki czy płyty, z których powstaną szlaki komunikacyjne, powinny być estetyczne, trwałe oraz gwarantujące wysoki komfort użytkowania.

Przenieś dom do ogrodu, fot.: Libet

Dobrym, a przy tym wyjątkowo ekonomicznym rozwiązaniem, jest wybór produktów z segmentu Premium, jakie posiada w swojej ofercie firma Libet. Decydując się na ich zakup zyskujemy pewność, że wybraliśmy materiał najwyższej jakości, charakteryzujący się wieloma dodatkowymi walorami.

Kostki brukowe z grupy Premium, dzięki odpowiedniemu sposobowi obróbki, cechują się niepowtarzalnym wyglądem oraz właściwościami wpływającymi na trwałość i komfortowe użytkowanie nawierzchni, jak np. antypoślizgowość, dodatkowe zabezpieczenie przed wpływem warunków atmosferycznych czy mrozoodporność. Przykładem mogą być wyjątkowo wytrzymałe i eleganckie kostki brukowe z kolekcji Libet Decco, które doskonale sprawdzą się podczas aranżacji tarasu, ścieżki ogrodowej, podjazdu do garażu czy schodów. Różnorodna struktura, wymiary i kolorystyka produktów tworzących tę grupę stwarzają nieograniczone możliwości aranżacyjne. Tym samym niezależnie od przeznaczenia poszczególnych elementów, jesteśmy w stanie w prosty sposób stworzyć spójną  i piękną przestrzeń.

W stworzeniu harmonijnej aranżacji domu i terenu wokół niego pomocne będą także wyjątkowe gresy porcelanowe z kolekcji Libet Ceramic. Płyty charakteryzują się wyjątkowym designem oraz ponadprzeciętnymi właściwościami: są antypoślizgowe, odporne na plamy, zarysowania i warunki atmosferyczne, dzięki czemu mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Doskonale komponują się też z elementami małej architektury - ogrodzeniami, murkami, rabatami czy betonowymi meblami, które są użytecznym i estetycznym wzbogaceniem ogrodu.

Sięgając po produkty z kolekcji Libet Ceramic będziemy w stanie stworzyć nie tylko wyjątkowo estetyczną, ale też trwałą i funkcjonalną nawierzchnię, która pozwoli na harmonijną aranżację wnętrza domu i terenu wokół niego.

www.libet.pl

Przenieś dom do ogrodu, fot.: Libet

Przenieś dom do ogrodu, fot.: Libet

Przenieś dom do ogrodu, fot.: Libet

Author: RedakcjaEmail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież