Meble ogrodowe na tarasTaras jest takim miejscem, które najczęściej znajduje się przy domach jednorodzinnych, bądź przy przestronnych mieszkaniach. Dzięki ich obecności, tak naprawdę możemy mieć namiastkę ogrodu, a także kącika służącego do wypoczynku. W takim razie dowiedzmy się, w jaki sposób możemy zaaranżować taras, na którym zawsze znajdziemy chwilę odpoczynku od codziennych obowiązków.

Zieleń bez ograniczeń!Zawsze i wszędzie – zwłaszcza wiosną i latem – chcemy cieszyć się naturalną trawą. Czasem nie jest to możliwe. Jednak nawet wtedy mamy szansę na „zieleń pod stopami”, a to dzięki syntetycznej trawie MultiGrass, która łudząco przypomina tę naturalną.

Efektywnie i efektownie – olejowanie drewnianych tarasówWielu mieszkańców bloków z zazdrością myśli o właścicielach domów, którzy latem mogą wylegiwać się na tarasie i korzystać ze wszystkich dobrodziejstw ciepłych miesięcy. Aby jednak drewniany taras naprawdę cieszył oko, trzeba odpowiednio się o niego zatroszczyć. Właśnie teraz jest dobry czas na to, aby przygotować go do nadchodzącego sezonu. Podpowiadamy, jak to zrobić.

Jak osłonić taras od słońca?Jak osłonić taras lub balkon przed nadmiarem słońca? Pożądany cień bez wątpienia zapewnią nam markizy lub pergole, które jednocześnie będą dodatkową dekoracją tarasu lub balkonu. Jak osłonić się przed słońcem podpowiadają specjaliści z markizytarasy.pl

Huśtawka ogrodowa: huśtawki na taras i do ogrodu od 1001mebli.plHuśtawka ogrodowa to coraz chętniej wybierany element wyposażenia ogrodu czy tarasu. Jest to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort użytkowania oraz nowoczesny design. Wbrew pozorom, wykonana ze stalowej konstrukcji huśtawka zajmuje mniej miejsca niż niejeden klasyczny fotel czy krzesło tarasowe. Dlatego też mebel ten sprawdza się zarówno na dużej, otwartej przestrzeni, jak i na niewielkim tarasie, czy nawet większym balkonie. Przedstawiamy wielka trójcę: COCO, MARILYN, NINA

Przenieś dom do ogroduOgród to tak naprawdę przedłużenie naszego domu. Właściwie zaaranżowany pozwala na połączenie strefy mieszkalnej z otoczeniem domu oraz dobre wykorzystanie dodatkowej przestrzeni, szczególnie w ciepłe dni, gdy wiele godzin spędzamy na zewnątrz. Przystępując do prac nad jego wykonaniem warto pamiętać, że jest to inwestycja, która będzie nam służyć przez wiele lat. Właśnie z tych powodów warto zadbać, by otoczenie domu nie zostało zagospodarowane przypadkowo oraz sięgnąć po produkty nawierzchniowe wysokiej jakości.