one blackWyobraźmy sobie nowoczesną sztukę kulinarną. Jesteś widzem i siedzisz ze znajomymi w salonie, a w pomieszczeniu z głośników sączy się muzyka. Reżyser i jednocześnie aktor tego przedstawienia sieka warzywa, coś miesza, dodaje aromatyczne przyprawy, zręcznie budując napięcie.

candy pralka GVS4 137TWHC3Zużycie energii elektrycznej na świecie zwiększa się z roku na rok. Ta tendencja dotyczy także naszego kraju. Rosnące zużycie energii i innych zasobów nie pozostaje bez wpływu na środowisko, o czym przypomina akcja Godzina dla Ziemi. W sobotę 25 marca o godz. 20:30 mieszkańcy kilku tysięcy miast na świecie znów na 60 minut wyłączą urządzenia elektryczne w swoich domach.

Jaki odkurzacz wybrać? Workowy czy bezworkowy?W kwestii odkurzania jesteśmy tradycjonalistami. Ponad 60% Polaków wciąż posiada tradycyjny odkurzacz z workiem, mimo że prawie ¼ z nich jest zmuszona wymieniać ten element odkurzacza co najmniej raz w miesiącu. Polscy konsumenci są jednak świadomi usprawnień takich jak te, które oferują producenci odkurzaczy bezworkowych i chcieliby z nich korzystać.

Nowe serie lodówek Samsung o wysokości 2 metrówOdkąd lodówki na stałe zagościły w naszych domach, producenci AGD i elektroniki domowej nieustannie pracują nad ich udoskonalaniem. Jednym z coraz bardziej popularnych trendów są lodówki o wyjątkowo dużej pojemności, sięgającej nawet 410l i o wysokości dwóch metrów. To niewiele mniej niż lodówek side-by-side, które oferują pojemność około 500 l i więcej w zależności od modelu.

KGV58VL31S - chłodziarka z największą na rynku pojemnością zamrażarkiMarka Bosch wprowadziła na rynek chłodziarkę z dolną zamrażarką o pojemności aż 500 litrów. Produkt ten jest idealny dla dużych rodzin Idealna dla dużych rodzin, zadba nie tylko o przechowanie dużych zakupów, ale także przedłuży świeżość warzyw i owoców, dzięki specjalnej szufladzie CrisperBox.

Szuflada grzewcza - ciekawe wyposażenie w kuchniSzufladę grzewczą montuje się zwykle pod piekarnikiem lub ekspresem do kawy, a zalety jej posiadania opierają się na wielu przykładach wykorzystania jej funkcji. Amatorów ciasta drożdżowego z pewnością ucieszy fakt, iż dzięki szufladzie przyspieszymy jego dojrzewanie, znacząco skracając tym samym czas oczekiwania na słodkości. Każdy miłośnik kawy doceni natomiast funkcję podgrzewania filiżanek. Wszyscy wielbiciele „małej czarnej” doskonale bowiem wiedzą, iż kawę podaje się jedynie w podgrzanych  do ok. 50 st. C filiżankach, dzięki czemu wydobywamy z niej pełnię smaku i aromatu.

Biała płyta indukcyjna FRANKEBiała płyta indukcyjna FH 604-1W 4I PWL WH Franke to nowość w ofercie firmy. Jest elegancka, bezpieczna, funkcjonalna i oszczęna. Posiada funkcję BOOSTER dla wszystkich pól, zintegrowany panel sterujący, wskaźnik ciepła działania pól grzewczych oraz wygodne sterowanie Touch Control, co pozwala uzyskać najwyższą precyzję i efektywnie wykorzystać urządzenie.