Kolekcja Colors Meble Forte Urządzenie pokoju dla nastolatka jest nie lada wyzwaniem dla rodzica. Z jednej strony musi on zmierzyć się w wymagającym i indywidualnym gustem młodego lokatora, który z najnowszymi trendami jest za pan brat, a z drugiej, mieć na uwadze ergonomię. Z pomocą w rozwiązaniu tego problemu przychodzą meble młodzieżowe z nowej kolekcji COLORS od Mebli FORTE. Tworzą one zgrane trio łączące design, komfort oraz funkcjonalność.

Kolekcja mebli dziecięcych „Fashion by Luca Trazzi”Włoski projektant Luca Trazzi wraz z firmą Foppapedretti stworzyli niepowtarzalną kolekcję mebli dla dzieci. Luca Trazzi to projektant, który pokazał wielokrotnie swoje oryginalne i wyjątkowe podejście do designu. Tym razem spod jego pióra wyszły przepiękne, wizjonerskie projekty kreujące na nowo wyobrażenia o stylistyce pokoju dziecięcego. Żywe, nasycone kolory, piękne kształty i praktyczne, nowatorskie rozwiązania znalazły już wielkie uznanie wśród włoskich rodziców.

Metalowe łóżka do pokoju dzieckaMetalowe łóżko Retro - także w dziecięcym pokoju - otwiera bardzo wiele możliwości aranżacyjnych. W połączeniu z delikatnymi zasłonkami, akwarelowymi obrazkami i pudełkami w pastelowych kolorach stworzy wnętrze dla małej romantyczki. Czerwone czy niebieskie idealnie wpasuje się do chłopięcych aranżacji z samochodami czy robotami. Takie łóżko świetnie sprawdzi się także we wnętrzach w stylu marynistycznym. Wyjątkowo urzekająco i stylowo wygląda także żółte łóżko w połączeniu z szarością ścian i białymi detalami.

Dziecięcy świat w designerskim wydaniuNiesamowite możliwości wykorzystania naszej wyobraźni w kwestii efektownego urządzania i dekorowania mieszkania daje miejsce jakim jest pokój dziecięcy. To właśnie tutaj możemy, a wręcz powinniśmy pozwolić sobie na nutkę opiekuńczości, fantazyjności, optymizmu. Niezwykle ważna przy tym jest dbałość o bezpieczeństwo i funkcjonalność aranżowanego wnętrza. Jaki wystrój wybrać do tak magicznego miejsca?

Kolekcja lamp Queen do dziecięcego pokojuDziewczynki to z natury estetki. Wrażliwe na piękno, przywiązują dużą wagę do wyglądu przedmiotów znajdujących się w ich otoczeniu. Dlatego też aranżacja pokojów naszych córek wymaga starannego doboru elementów dekoracyjnych, w tym również opraw oświetleniowych. W zgodzie z dziewczęcymi upodobaniami powstała nowa kolekcja lamp QUEEN firmy Technolux, która zachwyca fantazyjnymi kształtami i uroczą kolorystyką.