salon
pinterest

Nowy Rok to bardzo dobry moment na to, aby nie tylko być za pan brat z postanowieniami, ale także wprowadzić zmiany do wystroju mieszkania. Z pomocą przychodzą nie tylko dodatki, ale także farby. Sprawdźcie, jakie inspiracje dla Was przygotowaliśmy.

Noworoczne aranżacje wnętrza – na które kolory postawić?

Odpowiednia metamorfoza może wprowadzić do mieszkania powiew świeżości. Chcąc podążać za najnowszymi trendami warto zadbać o detale i akcesoria, które zmienią charakter pomieszczenia. Nowe obrazki, modny wazon czy kolorowa zastawa to tylko kilka z przykładowych elementów, które wyróżnią wnętrze i podkreślą indywidualny charakter mieszkańców. Za sprawą kolorów można zaś zmienić panujący w domu nastrój.

kolory beckers

Delikatne pastele w odcieniu na ścianie wprowadzą ład i harmonię, które będą sprzyjały ukojeniu myśli w trakcie realizacji nowych wyzwań.

kolory beckers

By stworzyć wnętrze, które będzie nas motywować do nowo zaplanowanych działań, warto zastosować energetycznie kolory.

kolory beckersNie potrzeba fajerwerków i dużych rewolucji, by nowy rok stał się bardziej kolorowy. Wystarczy niewielka zmiana, a z chłodnego, klasycznego wnętrza można wykreować inspirującą przestrzeń. Malując tylko jedną ścianę w intensywnym odcieniu można odmienić i ożywić cały wystrój. Ponadto, kontrastowe zestawienie barw stworzy intrygujący i nietuzinkowy klimat, w którym nie będzie miejsca na nudę.

Zobacz także  Jakie kolory powiększają optycznie pokój? Sprawdź porady naszych ekspertów

na podstawie mat. prasowych Beckers

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here