Modułowe narożniki i sofy Bizzarto - meble, które można dowolnie zestawiać

Modułowe narożniki i sofy Bizzarto można dowolnie zestawiać, dzięki czemu otrzymujemy meble dopasowane do indywidualnych potrzeb – o dowolnej liczbie siedzisk.

 

Z Bizzarto spełnisz swoje marzenia o pięknych wnętrzach. Niezależnie, czy urządzasz niewielki czy bardzo przestronny salon, w Bizzarto znajdziesz kolekcję, która doskonale wpisze się w aranżowaną przestrzeń.

Większość kolekcji marki jest modułowa – składa się z elementów, które można dowolnie zestawiać, tworząc meble o kształtach i wielkościach dopasowanych do Twoich potrzeb, wymagań i stylu życia – narożniki i sofy o dowolnej liczbie siedzisk.

 

Bardzo szeroka oferta materiałów obiciowych oraz skór umożliwi Ci wybór koloru, wzoru i faktury takich jak lubisz. Pasujących do Twojego wnętrza. Zarówno w stonowanych, jak i bardzo nasyconych barwach.

 

Kolekcje Bizzarto są synonimem baaardzo wygodnego wypoczynku. Są nie tylko przyjemnie miękkie, mają także wiele funkcjonalnych rozwiązań, m.in. regulowane zagłówki zwiększające komfort, półki -stoliki zmieniające się w oparcie; stoliki stające się półkami pod laptop, dzięki czemu można jednocześnie odpoczywać i surfować po internecie. Do wyboru.

 

Z Bizzarto Twój salon będzie elegancki, luksusowy, wygodny. Więcej na www.bizzarto.com

Kolekcja modułowa Barolo - polecana do mniejszych i większych wnętrz. Wygodne meble można zestawić w dowolny sposób

Kolekcja modułowa Bosco - wygodna kolekcja sof i foteli, kusząca przytulnymi kształtami i pięknym wykończeniem

Kolekcja modułowa Genesis - propozycja dla osób bezkompromisowo poszukujących piękna i komfortu. Modułowość kolekcji umożliwia dopasowanie kształtu i wielkości mebla do indywidualnych potrzeb

Kolekcja modułowa Hamilton - elegancka kolekcja modułowa, która umożliwia stworzenie narożników i sof o różnych wielkościach. Dzięki regulowanemu pochyleniu oparcia i ułożenia zagłówka wypoczynek jest niezwykle komfortowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here