Meble w kolorze naturalnego drewna: salon

Nieregularny rysunek słojów, mnogość odcieni i urok naturalności – to wszystko oferują nam meble w kolorze drewna. Atrakcyjny wygląd i nietuzinkowość sprawiają, że urządzając salon po meble w kolorze drewna sięga się dość często.

Salon jest wizytówką domu – to w nim przyjmujemy gości i spędzamy czas z najbliższymi. Jest to również miejsce popołudniowego odpoczynku. Wystrój pokoju dziennego powinien więc sprzyjać i rozrywce i relaksowi – być atrakcyjny, modny i nietuzinkowy, a zarazem nienachalny. Meble w naturalnym drewnianym wybarwieniu – takie jak kolekcja Gent Black Red White – okazują się doskonałym wyborem, spełniającym wszystkie te wymagania. Dodatkowo, odpowiednio dobrane dekoracje i oświetlenie będą stanowiły uzupełnienie wystroju i podkreślały indywidualny charakter wnętrza.


Porada:

Ledowe oświetlenie, przeszklone witryny i szklane półki sprawiają, że bryły mebli w kolorze drewna nie wydają się ciężkie oraz lepiej wpisują się we współczesny charakter wnętrza.


Meble w kolorze naturalnego drewna: salon, Kolekcja Gent Black Red White Meble w kolorze naturalnego drewna: salon, Kolekcja Fini Black Red White

Największą zaletą mebli o wybarwieniu w kolorze drewna jest ich uniwersalność i wielofunkcyjność. Świetnie sprawdzają się w różnych wnętrzach bez względu na ich metraż czy styl wystroju. Oryginalny rysunek słojów może stać się ozdobą pokoju, kuchni czy biura i dodać wnętrzu ciepła. Naturalne, piękne barwy drewna to dobry wybór na długie lata. Inspirujące pomysły na urządzenie wnętrza w kolorze drewna można znaleźć w nowym Katalogu 2015 Black Red White.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here