Meble w kolorze naturalnego drewna: przedpokój i miejsce do pracy

Przedpokój i pomieszczenie do pracy są takimi miejscami, które muszą być praktcznie zagospodarowane. Ale nie możemy zapominać o tym, że równie ważna jest także ich estetyka, która wpływa na komfort i buduje atmosferę.

Gościnny przedpokój

Kiedy wracamy do domu po ciężkim dniu pracy albo po podróży, pierwszym miejscem, które widzimy jest przedpokój. Pomieszczenie zwykle o niewielkiej powierzchni wymaga odpowiedniego zagospodarowania przestrzennego, aby zmieściły się w nim takie elementy jak szafka na buty, lustro, wieszak czy komoda. Jasne meble z systemu Nepo Black Red White o drewnianym wzorze budują przytulny i ciepły klimat pomieszczenia, które zaprasza do gościnnego domu.

Meble w kolorze naturalnego drewna: przedpokój, Kolekcja Nepo Black Red White Meble w kolorze naturalnego drewna: przedpokój, Kolekcja Nepo Black Red White

Miejsce do pracy – eleganckie i praktyczne

Meble w naturalnym wybarwieniu sprawdzają się wzorowo także jeśli chodzi o urządzanie przestrzeni biurowej. Jak wiadomo, musi być to wnętrze, które sprzyja skupieniu i koncentracji, a jednocześnie jest praktyczne i reprezentatywne. Odpowiednia aranżacja biura jest bardzo istotna dla poczucia komfortu, ponieważ atmosfera miejsca powinna sprzyjać jego funkcji. Przyjazne wnętrze wyposażone w drewniane elementy z pewnością pomoże nam się skupić i wzmocnić efektywność pracy.


Porada:

Miejscu do pracy elegancji dodają meble o barwie ciemnego drewna, jak wybarwienie wenge czy dąb wenge magia.


Meble w kolorze naturalnego drewna:miejsce do pracy, Kolekcja Areka Black Red White Meble w kolorze naturalnego drewna: miejsce do pracy, Kolekcja Venom Mix Black Red White

Największą zaletą mebli o wybarwieniu w kolorze drewna jest ich uniwersalność i wielofunkcyjność. Świetnie sprawdzają się w różnych wnętrzach bez względu na ich metraż czy styl wystroju. Oryginalny rysunek słojów może stać się ozdobą pokoju, kuchni czy biura i dodać wnętrzu ciepła. Naturalne, piękne barwy drewna to dobry wybór na długie lata. Inspirujące pomysły na urządzenie wnętrza w kolorze drewna można znaleźć w nowym Katalogu 2015 Black Red White.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here