Meble tapicerowane z nadrukiem 3D ożywią każde wnętrze

Moda na grafikę użytkową we wnętrzach nie przemija i wykorzystywana jest coraz śmielej. Doskonałym przykładem są meble tapicerowane z nadrukiem 3D, który efektywnie uatrakcyjnia wygląd sofy.

Sofa Libro Play New Graffiti

 

Poduszka z nadrukiem 3D - Libro New SoundHitem ostatnich lat na rynku mebli tapicerowanych jest model PLAY produkowany przez firmę LIBRO, z drukowanymi wzorami na poduszkach oparciowych. Różnorodność wzorów pozwala na ożywienie każdego wnętrza i daje możliwości indywidualnych aranżacji. Umieszczanie grafiki na elementach wyposażenia wnętrz stało się już trendem w sztuce użytkowej. Nowością w ofercie wzorów drukowanych jest model PLAY NEW.

Najnowszy projekt nadruków został wzbogacony o przestrzenne wzory, które efektownie uatrakcyjniają wygląd sofy i są wyczuwalne manualnie. Dobrego tonu i smaku sofom PLAY NEW dodają kontrastowe przeszycia i wykończenia, które współgrają z kolorami nadruków. Nowe przestrzenne projekty nadruków i interesująca linia PLAY NEW z elementami 3D to niecodzienna propozycja, która nada indywidualnego charakteru każdemu wnętrzu.

Meble dostępne są  z wersjami nadruków: MOTOCYKL, SOUND, PARIS, GERONIMO, GRAFFITI.

Wymiary mebli:

PLAY NEW 192x90x88 cm, powierzchnia spania 192×134 cm
PLAY NEW XXL 202x90x88 cm, powierzchnia spania 202×134 cm

Sofa Libro Plany New Motocykl

Sofa Libro Play New Sound

 Sofa Libro Play New Paris

KONTAKT

„LIBRO” Marek Liberacki
14-260 Lubawa
ul. Grunwaldzka 22c

 
www.libro.lubawa.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here