Firma Aquaform, czołowy producent wyposażenia łazienek, poszerzyła swoją ofertę o nową serię mebli łazienkowych Amsterdam.

Wyróżnikami kolekcji są: doskonała jakość, wysoka funkcjonalność, a także bogata kolorystyka i nowoczesny design. Modele, w najmodniejszych w tym sezonie kolorach: wanilia, cappuccino, bordo, fiolet i antracyt, zostały wykonane w nowoczesnej technologii akrylowej, która stanowi zupełną nowość w meblach łazienkowych.

Meble łazienkowe Amsterdam - akrylowa powierzchnia w najmodniejszych kolorachW skład kolekcji Amsterdam wchodzą: szafka podumywalkowa, dwa warianty szafki wysokiej wiszącej – tradycyjna  lub z półkami i koszem na bieliznę, szafka niska, a także szafka z lustrem, która opcjonalnie może  być wyposażona w dodatkowe oświetlenie.

Linia Amsterdam powstała w oparciuo bieżące trendy i z wykorzystaniem najlepszych materiałów. Dostępna jest w dziewięciu modnych kolorach: białym, legno ciemne, tabac cherry, choco, wanilia, cappuccino, bordo, fiolet i antracyt. Projektując meble z serii Amsterdam zależało nam na tym, aby połączyć charakterystyczną dla wszystkich produktów Aquaform najwyższą jakość wykonania i funkcjonalność z nowoczesnym wzornictwem i oryginalnością. Bogata kolorystyka oraz proste, kubistyczne kształty, sprawiają, że seria doskonale sprawdza się w każdym wnętrzu łazienkowym, nadając mu jednocześnie wyjątkowy, indywidualny charakter – podkreśla Anna Grodzka – Główny technolog firmy Aquaform.

Akrylowa powierzchnia i płyta MDF

Firma Aquaform zadbała o liczne, praktyczne rozwiązania, ułatwiające codzienne użytkowanie oferowanych przez nią zestawów meblowych. Meble w kolorach: wanilia, cappuccino, bordo, fiolet i antracyt wykonane są w nowatorskiej technologii polegającej na połączeniu płyty MDF średniej gęstości z akrylową powłoką. Akrylowa powłoka gwarantuje długotrwałe zachowanie oryginalnego koloru powierzchni frontowych i ich bardzo efektowny wysoki połysk.

Zastosowanie płyty akrylowej zapewnia  zwiększoną odporność na szkodliwe działanie wody, wilgoci i pary wodnej Atutem powierzchni akrylowej jest również wyjątkowa łatwość z jaką poddaje się zabiegom czyszczącym. Ma to szczególne znaczenie w łazience, w której utrzymanie właściwej higieny jest absolutną koniecznością. Powłoka akrylowa była dotychczas stosowana w droższych meblach kuchennych. Wykorzystanie tej technologii przez firmę Aquaform w meblach łazienkowy to nowość na polskim rynku.

Meble łazienkowe Amsterdam - akrylowa powierzchnia w najmodniejszych kolorachMeble łazienkowe Amsterdam - akrylowa powierzchnia w najmodniejszych kolorach

Szafka z koszem na bieliznę

Ciekawym rozwiązaniem, które z pewnością spotka się z dużym zainteresowaniem ze strony klientów jest, dostępna w serii Amsterdam, opcja wyboru szafki wysokiej z koszem, czyli takiej, w której w dolnej części zamiast półek montuje się pojemnik na bieliznę. Zabudowa tradycyjnego kosza jest bardzo praktyczna, umożliwia bowiem maksymalnie wykorzystanie powierzchni łazienki, a jednocześnie pozwala na wygodne przechowywanie bielizny w sposób niewidoczny dla oka.

Samodomykające się szuflady

Dla zapewnienia jeszcze większego komfortu użytkowników, we wszystkich szafkach wchodzących w skład kolekcji zastosowano wygodne, ergonomiczne uchwyty oraz wysokiej jakości mechanizm hamujący firmy Häfele, dzięki któremu szuflady w ostatniej fazie zamykania zwalniają tempo i delikatnie się domykają bez konieczności dodatkowego zatrzaskiwania. Jest to szczególnie ważne rozwiązanie w łazienkach, w których będą przebywały małe dzieci.

Kolekcja Amsterdam jest odpowiedzią na zapotrzebowania klientów, którzy cenią nowoczesne wzornictwo, trwałość i jakość wykonania oraz poszukują oryginalnych, ciekawych
i funkcjonalnych rozwiązań, dzięki którym ich łazienka stanie się szczególnym miejscem na domowej mapie.

 • Kolekcja Aquaform Amsterdam – wymiary oraz zakres cen w zależności od kolorystyki:
 • Szafka podumywalkowa S600xW440xG460 – od 807 do 980 zł
 • Szafka niska S400xW700xG320 – od 490 do 769 zł
 • Szafka wysoka wisząca S400xW1700xG320 – od 814 do 1439 zł
 • Szafka wysoka wisząca pod kosz S400xW1700xG320 – od 833 do 1455 zł
 • Lustro 60 S600xW600xG22 – od 227 do 241 zł
 • Lustro 120 S1200xW600xG22 – od 351 do 373 zł
 • Szafka z lustrem 60 S600xW600xG160 – od 611 do 690 zł
 • Szafka z lustrem 120 S1200xW600xG160 – od 1015 do 1173 zł
 • Umywalka Lily 60 S600 – 499 zł
 • Umywalka Lily 120 S1200 – 860 zł
 • Kosz S335 – 80 zł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here