Wiosna w kolorach fugWiosna to czas remontów – odświeżania naszych mieszkań i budowania domów. Jeśli w tym roku planujecie zmianę wyglądu swojej kuchni, łazienki, czy korytarza lub aranżujecie te przestrzenie od podstaw, nie musicie ograniczać się wyłącznie do bezpiecznych kolorów płytek. Na rynku pojawiła się bowiem najszersza paleta kolorystyczna fug. W ofercie firmy ATLAS znajdziecie ich aż 40!

Awangardowe płytki ApariciVanguard, Elegy i Trend – osobno każda z tych kolekcji ma coś, co ją identyfikuje: wyrazisty wzór, oryginalną fakturę, rozbudowany system dekoracji. Wspólnie obrazują wzorniczą dynamikę marki Aparici, uznanego hiszpańskiego producenta płytek ceramicznych.

Nowa kolekcja dekorów w kolekcji płytek ceramicznych Canvas marki CeramsticSpokój, harmonia, barwy ziemi, ornamenty ze świata natury – to nowa propozycja marki Ceramstic. Dekory Colibri wprowadzą sielski klimat do każdego wnętrza, niekoniecznie tego położonego z dala od miasta. Zaprojektowana z wielką starannością i dbałością o detal, kolekcja to prawdziwa gratka dla koneserów i miłośników stylu przywodzącego na myśl domy na angielskiej prowincji.