Akcesoria do łazienkiAkcesoria, takie jak: mydelniczki, dozowniki, kubki, szczotki, wieszaki i kosze są niezastąpione w każdej łazience, ozdabiają wnętrze i podkreślają styl aranżacji. Co istotne, nie nadszarpują one kondycji naszego portfela, więc śmiało często możemy pozwolić sobie na ich wymianę. Na co więc zwrócić uwagę przy ich wyborze?

Pilkington Mirroview Przestronny minimalizm – to najmodniejszy motyw w aranżacji nowoczesnych łazienek. Króluje w nim szkło i lśniące lustra optycznie powiększające przestrzeń. Dzięki najnowszym technologiom produkcji opracowanym przez NSG Group, lustra przeznaczone do stosowania w łazienkach oferują obecnie zupełnie nowy komfort użytkowania.

Dodatki do łazienki: TURKUSOWE dodatki dekoracyjne Wydawałoby się, że turkus w łazience to znany standard, ponieważ naturalnie kojarzy się z wodą. Tymczasem w łazienkach pojawia się bardzo rzadko. Jeśli więc chcemy wprowadzić do łazienki kolor letniego morza i wakacyjnych wspomnień, wyposażmy łazienkę w turkusowe dodatki. Przygotowaliśmy krótki przegląd najciekawszych produktów w tym kolorze.

Design w krainie luster łazienkowychLustro może być świetną ozdobą, dopełnieniem wystroju, optycznie powiększać wnętrze lub je doświetlać. Jedno jest pewne, odpowiednio dobrane jest czymś więcej niż tylko niezbędnym wyposażeniem. Ważne, aby zmyślnie je dopasować i zaaranżować w naszym mieszkaniu.

Czy można odmienić łazienkę bez porywania się na generalny remont? Jak nadać jej nowy charakter? I czy wystarczy wprowadzić tylko kilka detali, by dokonać małej metamorfozy tej przestrzeni? Diabeł tkwi w szczegółach, a estetyka wnętrza może przecież zależeć od najdrobniejszego nawet elementu, o czym powinien wiedzieć, każdy kto marzy o komfortowej i nowoczesnej łazience. Dbając o potrzeby swoich klientów, marka Velvet wprowadziła na rynek dwie nowe linie papieru toaletowego, a miłośników aranżacji wnętrz zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Detal ma znaczenie”.