KLUDI E2: Powiew świeżości w Twojej łazienceAktywne życie oraz szybkie tempo dnia sprawiają, że każdy z nas szuka swojego azylu - oazy spokoju. Dla wielu z nas jest nią łazienka, w której można odpocząć i nabrać sił do działania. W odpowiedzi na takie potrzeby powstała nowa kolekcja baterii łazienkowych E2 od firmy KLUDI, która tworzy doskonałe połączenie komfortu z nowoczesnym designem. Wyposażona w nie łazienka staje się miejscem sprzyjającym relaksowi, a przy tym wpisuje się w kanon eleganckiego wnętrza.

Jak zmniejszyć zużycie wody?Stare metody nie zawsze bywają najlepsze. Tak jest z oszczędzaniem wody. Usilnie trwamy w przekonaniach sprzed lat, choć świat wokół się zmienił. Jako skuteczny sposób zmniejszenia zużycia wody najczęściej wymieniany jest perlator. Tymczasem w armaturze to już standard. Renomowani producenci wprowadzili w kranach dużo skuteczniejsze sposoby łatwego oszczędzania, jak ekoblokady lub elektroniczne sterowanie. Oszczędzić możemy nawet 50 proc. wody.

2010-06-05 20:44:18Ofertę rączek natryskowych firmy Grupa Armatura wzbogacił model DUNA, wyróżniający się ergonomicznym kształtem i dużą średnicą talerza. Wysokiej jakości słuchawka prysznicowa o geometrycznym kształcie zapewni komfort użytkowania i ozdobi wnętrza nowoczesnych łazienek.

Nowe baterie marki GugliemiKoniec roku przyniósł ciekawe propozycje w asortymencie baterii marki Guglielmi. Do oferty dołączyło w sumie dziewięć nowych modeli baterii umywalkowych i kuchennych zaprojektowanych przez włoskie studia Novelletto oraz O&G. Oto propozycje łazienkowe.