Linia Molly GalicjaMięta, krem, szary i taupe to ostatnio bardzo modne kolory we wnętrzach. Ściany, tkaniny lub drobne dodatki w tych barwach wprowadzają do pomieszczenia element świeżości, rozjaśniają je i ładnie harmonizują z meblami w wybarwieniu dębu naturalnego czy orzecha. Jak najbardziej nadają się również do kuchni. Na zdjęciach przedstawiamy akcesoria z najnowszej kolekcji marki Galicja dla Twojego domu.

Jak udekorować stół wielkanocny?Każdy z nas marzy, by zjeść śniadanie wielkanocne przy pięknie przystrojonym stole. Chcemy, by nasz stół był wyjątkowy i dlatego coraz częściej odchodzimy od tradycji w poszukiwaniu bardziej oryginalnych rozwiązań na oprawę wielkanocnego posiłku. W którym kierunku pójść, by podczas zbliżających się świąt zachwycić gości?

Pojemniki na przyprawy, kawę i herbatęWłaściwe rozmieszczenie niezbędnych w każdej kuchni akcesoriów jest rzeczą niezwykle pożądaną, zwłaszcza jeśli posiadamy mieszkanie o niewielkiej powierzchni. W małym pomieszczeniu naczynia, garnki, ściereczki, mąka, sól, herbata czy przyprawy muszą mieć ustalone miejsce, a także być zawsze w zasięgu ręki. Bo przecież niemal każdego dnia wszystkie te przedmioty i produkty spożywcze są nam potrzebne. Dlatego tak istotną rolę w kuchni pełnią funkcjonalne szafki, półki, wieszaki czy wreszcie rozmaite praktyczne gadżety często ustawiane na blacie stołu, obok kuchenki lub zlewu.