nowoczesna sypialnia agata mebleNowoczesna sypialnia to marzenie bardzo wielu osób. Ty także możesz ją stworzyć. Wystarczy, że wygospodarujesz na ten cel oddzielne pomieszczenie i zastosujesz się do kilku prostych porad. Nawet aranżacja małej sypialni, choć wymaga dobrego przemyślenia, nie jest rzeczą niemożliwą. Już teraz sprawdź, jak urządzić sypialnię¸ aby była wnętrzem nowoczesnym, funkcjonalnym i przytulnym jednocześnie. To łatwiejsze, niż myślisz!

Beton architektoniczny w sypialni JadaruNajpopularniejszym trendem w projektowaniu wnętrz jest obecnie beton architektoniczny, doskonale wpisujący się w styl industrialny. Nowoczesne przestrzenie charakteryzują się  bowiem minimalizmem, monochromatycznymi barwami i surowością, a płyty betonowe to produkt, który idealnie pasuje do tego typu wnętrz.

Szara sypialnia - Italia StyleSzara sypialnia kojarzona jest przede wszystkim z surową i monotonną stylizacją wnętrza, więc najczęściej przegrywa ona z ciepłymi barwami występującymi w towarzystwie kolorowych dodatków. Jeśli jednak szary kolor zestawimy z odpowiednio dobranymi meblami, możemy stworzyć pomieszczenie pełne charakteru. Szarości dają wiele możliwości aranżacyjnych, więc warto dać im szansę na ozdobienie naszej sypialni.

Fotel New Classic - Adriana Furniture  Nie masz miejsca na narożnik? Wybierz zestaw - rozkładana sofa i fotel. Dzięki temu zyskasz dodatkowe miejsce do wypoczynku i będziesz mógł dowolnie ustawić meble, by dopasować je do kształtu wnętrza. Chciałbyś się pogrążyć w lekturze w wygodnym fotelu? A może marzy Ci się buduarowa sypialnia, pełna pięknych mebli i dodatków? Dziś podpowiadamy, jak w sypialni zaaranżować kąt do wypoczynku.

Dobry sen w sypialni idealnej. To ważne, bo śpimy w sumie 20 latDobry sen w sypialni idealnej. To ważne, bo śpimy w sumie 20 latSypialnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu. Przeciętny człowiek przesypia mniej więcej 1/3 swojego życia czyli około 20 lat. Sen to czas, kiedy nasz organizm regeneruje się po intensywnym dniu i zbiera siły na kolejny. Dobry sen wspomaga efektywne funkcjonowanie mózgu i wpływa pozytywnie na pamięć. A fakt, czy dobrze się wyśpimy, ma wpływ na to, jak będziemy funkcjonować w ciągu następnego dnia. Warto więc zadbać o to, aby spać w komfortowych warunkach.

Klimatyczne oświetlenie sypialni z kolekcjami lamp marki Nowodvorski LightingSypialnia stanowi wyjątkowe miejsce, zapewniające nam relaks oraz spokój. Stworzenie przestrzeni utrzymanej w tym tonie wymaga jednak, nie tylko wygodnego łóżka, czy delikatnych kolorów ścian, ale przede wszystkim klimatycznego źródła światła. W ofercie marki Nowodvorski Lighting odnajdziemy różnorodne modele lamp podłogowych, lampek nocnych oraz kinkietów, które wniosą do sypialni nastrojową atmosferę.

SŚciany w sypialni – ciekawe pomysły na jej aranżacjeypialnia to miejsce intymne, w którymregenerujemy się po ciężkim dniu i nabieramy sił. Przyjemniej będzie wypocząć i zrelaksować się we wnętrzu przytulnym. Pamiętajmy, że ściany są niezwykle ważnym elementem całej aranżacji i nadają jej ostatecznego charakteru. Co powinno w takim razie znaleźć się na ścianach naszej sypialni? Jak szybko, modnie i ciekawie je udekorować?