Na jaki kolor pomalować ściany w salonie? To decyzja o tyle ważna, że pokój dzienny to najbardziej reprezentacyjne miejsce w domu. Nie ma więc mowy o jakiejś pomyłce i źle dobranym kolorze.

Najczęściej pokoje dzienne malujemy na biało, beżowo, a ostatnio też szaro. Dlaczego? Ponieważ są to kolory na tyle bezpieczne, że są neutralnym tłem dla mebli i tekstyliów znajdujących się w salonie. Są również doskonałą bazą do tego, aby w prosty sposób zmienić charakter i kolorystykę wnętrza wykorzystując do tego celu dodatki w różnych kolorach i stylach.

Pozostałe kolory są co prawda bardziej zobowiązujące, ale niczym nie ustępują barwom neutralnym. A właściwie wkomponowane i zaaranżowane we wnętrzu potrafią wydobyć i podkreślić jego atuty.

Zebraliśmy aranżacje pokojów dziennych ze ścianami pomalowanymi na różne kolory. Zobaczcie, oceńcie i wybierzcie te, które są wam najbliższe.

 

WYBIERZ KOLOR ŚCIAN W POKOJU DZIENNYM I OBEJRZYJ INSPIRACJE

BIAŁE WZORY I TEKSTURY BEŻOWE

ZIELONE CZERWONE ŻÓŁTE

RÓŻOWE NIEBIESKIE I GRANATOWE SZARE
     
     
     

 

Komentarze   

#4 anielka
w salonie mam strukturę Pergameno z magnata, wygląda naprawdę ciekawie, każdy kto do nas przychodzi, zachwyca się tym efektem
Cytuj
#3 Justaa
U nas jest Travertino na ścianach - http://www.e-travertino.com. Wygląda bardzo fajnie, ma delikatny kolor, który nie bije po oczach!
Cytuj
#2 Kama
Ja wsalonie mam strukturę Pergameno z magnata, wygląda naprawdę ciekawie, każdy kto do nas przychodzi, zachwyca się tym efektem.
Cytuj
#1 inka
swój salon urządziłam bardzo nowocześnie - postawiłam na strukturę dekoracyjną magnat style beton i nowoczesne meble
Cytuj

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież