Niepowtarzalne wnętrza z betonem architektonicznym i cegłą od Jadar HomeSalon i jadalnia to najważniejsze miejsca w domu, dlatego ich projekt powinien być przemyślany i starannie wykonany. Pomysłów na aranżację wnętrz jest wiele, podobnie jak dostępnych na rynku materiałów. Wszystko zależy od indywidualnych gustów czy możliwości przestrzennych, istnieje jednak kilka uniwersalnych zasad, które pozwolą na jak najlepsze zrealizowanie wymarzonego wnętrza.

Jak stworzyć modny salon w stylu Hampton? fot.: DekoriaEfektowne i przestronne aranżacje, jasna kolorystyka oraz umiejętne wykorzystanie dodatków – to podstawowe cechy charakteryzujące popularny w tym sezonie styl Hampton. Za oknem rozkwitła już wiosna, teraz czas na wprowadzenie odrobiny świeżości do wnętrza Twojego domu. Zobacz, jak w prosty sposób zmienić wygląd salonu, by jego klimat przeniósł Cię na pachnące bryzą wybrzeże.

Podłoga to za mało - teraz deskę barlinecką ułożysz również na ścianie!W architekturze wnętrz królują naturalne materiały, a wśród nich przede wszystkim drewno. Z jednej strony szuka się dla niego nowych zastosowań, z drugiej – czerpie z tradycyjnych rozwiązań stosowanych od wieków w różnych zakątkach świata. W Barlinku zawsze śledzimy aktualne trendy. Dzięki wprowadzonym do oferty Barlinka specjalnym klipsom montażowym, teraz nasze deski mogą być teraz mocowane również na ścianie.