Subtelny i elegancki pokój dla 4-letniej dziewczynkiTen pokój jest dowodem na to, że dziecięce wnętrze nie musi oznaczać ferii kolorów i dużej ilości pstrokatych dodatków. Pokój ten jest subtelny i elegancki, ale jednocześnie radosny i idealny dla 4-letniej dziewczynki. Gospodarzem pokoju jest 4-letnia Milena, którą architektka i rodzice dziewczynki zaprosili do udziału w jego projektowaniu.

Pastelowy pokój dzieckaPokój dziecka to wyzwanie. Trzeba bowiem stworzyć miejsce, które będzie się podobało rodzicom i przede wszystkim będzie miejscem bezpiecznym i funkcjonalnym dla dzieci. Miejscem, w którym będzie czuło się dobrze. Jak to zrobić?

Dziecięcy pokój z klockówPokój dla dziecka niczym budowla z klocków? Czemu nie! Niejeden maluch marzy o takiej aranżacji. Co więcej, nie oznacza to wcale intensywnych kolorów i tradycyjnego dla pokoi dziecięcych eklektyzmu. We wnętrzu zaprojektowanym dla Natalii znalazły się delikatne i naturalne barwy – dominuje biel i drewno. Połączenie dziecięcej fantazji i doświadczenia projektantów zaowocowało funkcjonalną przestrzenią z nutką szaleństwa malucha.