14 pomysłów na cegłę w łazience - zobacz najciekawsze aranżacjeCegła w łazience coraz śmielej zaczyna być wykorzystywana w aranżacji tego pomieszczenia. To materiał wykończeniowy łatwy w utrzymaniu w czystości i odporny na na wilgoć. Cegła znakomicie sprawdza się we wnętrzach utrzymanych w stylu pofabrycznego loftu, nowoczesnym, inspirowanych stylem skandynawskim, czy też retro. Tworzy bardzo udany duet zarówno z materiałami naturalnymi, jak również nowoczesnymi: tynkiem, gresem oraz betonem.

5 najmodniejszych trendów w aranżowaniu łazienekGdzie tworzą się trendy, które królują w naszych salonach, kuchniach i łazienkach? Producenci płytek ceramicznych z całego świata spotykają się co roku na kilku najważniejszych branżowych wydarzeniach. Targi w Walencji, Bolonii, Mediolanie i Stambule to prawdziwe kopalnie wzorniczych inspiracji. Styliści marki Ceramstic wybrali najświeższe światowe trendy w aranżowaniu łazienek.

Krótka historia toaletyDzieje toalet mówią o cywilizacji nie mniej niż kultura, sztuka czy nauka. Corocznie 19 listopada obchodzimy ich święto. I to nie żart! Ustanowiła je Organizacja Narodów Zjednoczonych, walcząc o poprawę warunków sanitarnych na świecie.