Jak wybrać meble do jadalni?Nie w każdym domu uda się wygospodarować oddzielne pomieszczenie, które byłoby jadalnią. Jednak zawsze powinno znaleźć się kilka metrów na to, aby ustawić stół z krzesłami. Różnorodność dostępnych rozwiązań sprawia, że praktycznie do każdego pomieszczenia można dobrać odpowiednie meble.

Mała kuchnia – praktyczne porady, jak ją urządzićKuchnia jest sercem domu, więc warto, abyśmy czuli się w niej komfortowo. Co jednak, jeśli jest ona tak niewielkich rozmiarów, że gotowanie kojarzy nam się z gimnastyką - przeciskaniem się między otwartą lodówką, a piekarnikiem? Z pomocną przyjdzie nam dostosowanie się do kilku reguł, dzięki którym mała kuchnia stanie się funkcjonalna.

Kuchnia bez górnych szafek Kuchnia bez górnych szafek jest ciekawym pomysłem na elegancką i praktyczną aranżację tego wnętrza. Wydawałoby się, że to nowoczesne rozwiązanie nie jest tak naprawdę dzisiejszym odkryciem. To stary pomysł, całkiem niedawno odświeżony.

fototapeta kuchnia dekowizja zKuchnia to miejsce spotkań całej rodziny. Tutaj przyrządzamy i wspólnie spożywamy posiłki. Bo przecież jedzenie to jeden z najważniejszych atrybutów w naszym życiu.  Często też przyjmujemy w tym pomieszczeniu niespodziewanych gości. A to wpadnie nagle sąsiadka z ciekawymi wiadomościami i trzeba ją poczęstować kawą i ciasteczkami. Gdzie najlepiej ulokować takiego gościa, kiedy jeszcze akurat jesteśmy w trakcie przygotowywania obiadu ? Najlepiej w kuchni. Wtedy możemy połączyć przyjemne z pożytecznym.

Cegla na ścianie zawsze modnaSurowe ściany, widoczne elementy konstrukcyjne budynku oraz stare drewniane posadzki - jeszcze kilkanaście lat temu nikt w Polsce nie przypuszczał, że taki wystrój stanie się synonimem luksusu, wielce pożądanym przez nabywców niestandardowych lokali. Dziś, niesłabnące zainteresowanie loftami i wnętrzami urządzanymi w tym amerykańskim stylu, pozwala producentom materiałów dekoracyjnych na rozwijanie wyobraźni i kreatywności.