Drewniane schody zdobione niepowtarzalnymi rzeźbieniami, kutą stalą,  drewnianymi wstążkami bądź szeroką belką lądującą gładko na podłodze to cechy charakterystyczne schodów Domański, które bez wątpienia sprawiają, że wnętrza stają się ekskluzywne.

Produkt tworzony na indywidualne zamówienie

Drewniane schody Domański są produktem kompletnym, zaczynając od ich projektu a na montażu i zabudowie stropu kończąc. Już podczas tworzenia projektu, podchodzimy do zamówienie indywidualnie, wiedząc, iż miejsce montażu nigdy nie będzie takie samo jak poprzednio. Zaletą takiego rozwiązania są schody idealnie dopasowane do stylu wykończenia wnętrz.

Do momentu aż projekt nie zostanie zaakceptowany, Klient nie ponosi żadnych kosztów. Dopiero po uzgodniu wszelkich szczegółów podpisywana jest umowa i następuje produkcja i montaż schodów.

Z troską o środowisko naturalne

Produkując schody drewniane dbamy także o środowisko naturalne, wybierając dostawców legitymujących się zaświadczeniami o zrównoważonym wykorzystaniu dóbr naturalnych (np. zrównoważone leśnictwo) oraz używając ekologicznych klejów i lakierów pozbawionych niebezpiecznych rozpuszczalników (safe solvents).

>>> Więcej zdjęć schodów Domański www.domanski.com.pl

 

Author: RedakcjaEmail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Komentarze   

#3 Leon
Marchewka klasa sama w sobie ... Sam jestem posiadaczem i można się wypowiedzieć tylko w samych superlatywach :)
Cytuj
#2 Emilia
Marchewka ... nic dodać nic ująć ... Jeszcze Baront ładne robi ...
Cytuj
#1 ola
piękne te schody, zresztą cóż innego można o nich powiedzieć ;) ciekawa jestem ile kosztują
Cytuj

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież