CANVAS INDIAN GIRL fototapetaObrazy drukowane na płótnie i fototapety do niedawna kojarzyły się z kiczem typu palma na plaży o zachodzie słońca czy jelenie na rykowisku. Tak to wyglądało w dobie PRL-u, obecnie jednak zarówno fototapety, jak i obrazy drukowane na płótnie - dzięki oryginalnym i kreatywnym wzorom oraz doskonałej jakości wykonania - stały się synonimem stylu i istotnym trendem w wykańczaniu i dekoracji wnętrz.

lakierowanie drewnianych elementow vidaronDrewno mimo tego, że jest materiałem bardzo lekkim, charakteryzuje się dużą trwałością. Jeśli jednak chcemy, aby służyło nam przez wiele lat, musimy zatroszczyć się o jego odpowiednie zabezpieczenie. Trzeba zadbać o to w szczególny sposób, gdy nasze meble lub sprzęty wykonane są z drewna surowego. Takie należy chronić przed wilgocią, niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, grzybami oraz szkodnikami. W jaki sposób to robić?

garderoba najlepsze pomysly na funkcjonalna przestrzenGarderoba w domu to prawdziwe marzenie większości osób, a w szczególności kobiet. Sporym wyzwaniem jest przede wszystkim aranżacja małej garderoby, bowiem mając niewielką przestrzeń do dyspozycji, nie możesz sobie pozwolić na stratę nawet jednego centymetra. Zastanawiasz się, jak wygospodarować garderobę w małym mieszkaniu? A może dysponujesz oddzielnym pomieszczeniem, które chcesz w całości przeznaczyć na przechowywanie rzeczy? Już teraz sprawdź, jak zaplanować garderobę w każdym rodzaju wnętrz.

modne kolory wnetrz 2017Instytut Pantone jest niekwestionowanym liderem wyznaczania trendów w barwach którujących na różnych płaszczyznach, w tym także we wnętrzach. Sprawdźcie, jakie kolory będą w nich rządziły w 2017 roku. Może przedstawione przez nas aranżacje z nimi w roli głównej Was zainspirują.