Grzejniki ze szkła

Połączenie wiedzy technicznej firmy Dimplex z wysmakowanym wzornictwem zaowocowało powstaniem serii efektownych szklanych grzejników panelowych Girona.

Serię Girona cechuje nowoczesna elegancja szklanego panelu, która w połączeniu z wysoką wydajnością wyróżnia nowe grzejniki i sprawia, że doskonale współgrają z modnymi, nowoczesnymi wnętrzami.  Grzejniki o zakresie mocy 0,5-2,0 kW dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych – czarnym lub białym.

Grzejniki ze szkłaGrzejniki ze szkła

Precyzyjne sterowanie pracą grzejnika jest możliwe dzięki wbudowanemu czułemu termostatowi elektronicznemu pozwalającemu na regulację temperatury w pomieszczeniu z dokładnością do +/-0,3 º C – umożliwia to utrzymanie komfortu cieplnego przy zachowaniu maksymalnej efektywności energetycznej. Grzejniki przystosowane są do montażu w strefach o podwyższonej wilgotności, jak np. łazienki. Dodatkową zaletą grzejników serii Girona są opcjonalne wymienne programatory zapewniające wysoki poziom zarządzania energią.Seria grzejników panelowych Girona marki Dimplex  definiuje nowy poziom w technice grzewczej, zachwycając zarówno projektantów jak i użytkowników końcowych.

Zobacz także  Grzejnik łazienkowy z dodatkowymi funkcjami

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here