Sigma Ceramic Clean

Rynek farb idzie z duchem czasu i w swoich produktach wykorzystuje najnowsze osiągnięcia technologiczne. Dzięki nim można pozwolić sobie na więcej luzu w domu i rzadsze remonty. Farba plamoodporna sprzyja rodzinnym eksperymentom w kuchni, a lakier tablicowy pozwala „legalnie” malować po ścianach. Przykładem takich produktów są tegoroczne nowości marki Sigma Coatings: Sigma Ceramic Clean i Sigma Memo Paint.

Szaleństwo w kuchni z farbą ceramiczną

Sigma Ceramic Clean

Farby ceramiczne są plamoodporne i mogą być wielokrotnie zmywane popularnymi detergentami i środkami dezynfekującymi. Dlatego stosuje się je w miejscach użytku publicznego – szpitalach, hotelach, przedszkolach, czyli wszędzie tam, gdzie trzeba zachować szczególną czystość. Warto skorzystać z ich wyjątkowych właściwości także w domu.

Ze ścian pokrytych Sigma Ceramic Clean można z łatwością usuwać plamy, np. z czerwonego wina, keczupu, musztardy i innych płynnych zabrudzeń. Produkt świetnie sprawdzi się w kuchni, jadalni, łazience i pokoju dziecięcym, gdzie szczególnie łatwo o zanieczyszczenia. Dzięki plamoodpornej farbie rodzinne eksperymenty w kuchni nie będą już przyprawiać o zawrót głowy.

Z farbą ceramiczną możemy malować mieszkanie tylko wtedy, gdy zamarzy nam się zmiana koloru ścian, bo zabrudzenia usuniemy z łatwością. Sigma Ceramic Clean daje także nieograniczone możliwości aranżacji wnętrz dzięki bogatej palecie ponad 6000 kolorów.

Sigma Ceramic Clean

Rysowanie po ścianach dzięki lakierowi tablicowemu

Ściana, po której można pisać, to wyróżniający i funkcjonalny element mieszkania. Własne rysunki i hasła nadają wnętrzu indywidualnego charakteru. Mogą służyć zabawie, nauce i porozumiewaniu się mieszkańców. Bezkarne pisanie po ścianach zapewnia dużo radości dzieciom i dorosłym.

Najczęściej farby tablicowe stosowane są w kuchni i ciągach komunikacyjnych, takich jak przedpokoje. Bardzo popularne są też w pokojach dziecięcych, dzięki czemu młodzi bez konsekwencji mogą dawać upust swojej wyobraźni.

Lakier tablicowy Sigma Memo Paint ma tę ogromną zaletę, że jest bezbarwny i możemy pokryć nim każdy, także istniejący już, kolor. Dzięki temu ściana przeznaczona pod twórczość domowników łatwo wkomponuje się w resztę wnętrza. Produkt można aplikować na wszelkiego rodzaju powierzchnie – płyty gipsowo-kartonowe, tynki gipsowe, beton architektoniczny, drewno i materiały drewnopochodne (płyty laminowane, MDF, HDF), uprzednio pomalowane farbami marki Sigma, najlepiej lateksowymi.

Sigma memo paint

Aby móc korzystać z fantastycznych właściwości lakieru tablicowego, wystarczy zaledwie jedna jego warstwa. Po takiej ścianie można pisać markerami suchościeralnymi oraz kredowymi, które usuwa się za pomocą środków do czyszczenia tablic lub zwykłą gąbką.

Sigma Ceramic Clean i Memo Paint to duet, który idealnie sprawdzi się w domu. Dzięki niemu można się bawić w kuchni, rysować po ścianach bez konsekwencji i stresu związanego z remontem. Dom jest przecież po to, by dobrze się w nim czuć, a nie martwić o każde zabrudzenie.

art.sponsorowany

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here