Ludzie wyrzucają wszystko to, co uważają za zbędne. My też tak kiedyś robiłyśmy - do czasu, kiedy dotarło do nas, że mnóstwo rzeczy wyglądających na nienadające się do użytku, po niewielkich zmianach może nam służyć jeszcze wiele lat. Tak też na szczęście dla nas myśli wielu naszych klientów, dzięki temu my mamy pracę, a oni coś niepowtarzalnego w swoim domu coś stworzonego właśnie dla nich. Sprawdźcie, w jaki sposób dałyśmy nowe życie staremu fotelowi.

Renowacja starego fotela

Kierując się tą zasadą Pani Matylda trafiła do naszej pracowni na Batorego z dwoma starymi, zniszczonymi i smutnymi fotelami. Fotele zobaczyła zupełnie przypadkiem przy śmietniku pod własnym blokiem i mimo zaawansowanej ciąży, zabrała je do domu. Potem wszystko potoczyło się lawinowo.

Renowacja foteli - krok po kroku

fotel metamorfoza

Spotkanie w naszej pracowni trwało dwie godziny, ale było tak owocne, że zaraz zobaczycie sami. Miały być patchworkowe, kolorowe, miały być na nich żyrafki, jeden dla Pani drugi dla Pana domu. Jeden bardziej różowy, drugi bardziej niebieski, ale żeby ich coś łączyło, a najlepiej żeby miały jeszcze podnóżki. Wymagań było sporo, ale udało nam się im sprostać.

fotel metamorfoza niebieska

Łatwo nie było, pomagał nam nasz zaprzyjaźniony Pan tapicer no i efekt końcowy zaskoczył nawet nas, a sporo już widziałyśmy. No zobaczcie sami. Prawda, że przecudnej urody są teraz? Klientka zachwycona, a my dumne z naszej pracy. Zapraszamy i Was do nas.
fotel metamorfoza różowy

Przeczytaj także: Renowacja taboretów - krok po kroku

logo kapa design

 
kappa design właścicielki
Autor: Kasia Ułasiuk i Paulina Porter
WWW: http://kapadesign.pl/
Email: biuro@kapadesign.pl
Kontakt: 791 123 436 Kasia / 791 123 437 Paula
Właścicielki Kapa Design - kompleksowe usługi aranżacji i dekoracji wnętrz.
Author: RedakcjaEmail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.