Dekorajca ścian, która całkowicie odmieni wnętrze: fototapety i naklejkiety

Jak udekorować ścianę, aby szybko i samodzielnie odmienić dotychczasowe wnętrze? Odpowiedzią są fototapety i naklejki ścienne.

Naklejki ścienne do salonu, źródło: www.naklejkomania.eu

Renesans fototapet

Pierwsze stadium zachwytu fototapetą osiągnięto w Polsce na przełomie 80 i 90 lat XX wieku. Nie można oczywiście porównać kiczowatych i nijakich produktów dostępnych w tamtych czasach, do obecnych często bardzo wyszukanych wzorów. Można natomiast śmiało powiedzieć, że fototapeta przeżywa obecnie swój renesans. Od kilku lat sięgają po nią młodzi ludzie przy urządzaniu nowoczesnych wnętrz. Co jest przyczyną? Na pewno możliwość szybkiej aplikacji i fakt, iż fototapeta wizualnie powiększa pomieszczenie.

Fototapeta w sypialni, źródło: www.fototapetka.eu

Obecnie możemy zaopatrzyć się w prawie każdy wymyślony przez nas wzór. Znacznie wzrosły możliwości technologiczne, przez co klient ma możliwość realizacji swojej indywidualnej wizji w aranżacji. Dodatkowym atutem jest jakość materiału z jakiego wykonany jest produkt, jak również rozdzielczość wydruku. Obrazy przedstawione na fototapecie mogą obecnie zachwycać mnogością szczegółów. Tylko od naszej wyobraźni zależy czy chcemy swój pokój zamienić w górską halę, czy rajską plażę. Należy bowiem pamiętać, że fototapeta jest zawsze elementem wystroju, który nie tylko skupia uwagę, lecz również pobudza wyobraźnię.

Fototapeta jest bardzo uniwersalną metodą dekoracji. Doskonale komponuje się z wnętrzami domowymi, jak i biurowymi. Ponadto nie mamy ograniczeń w jej przeznaczeniu. Powierzchnie takie jak drzwi, szafy a nawet sufit również mogą stać się miejscem ich ekspozycji. Fototapeta może służyć za fenomenalną dekorację łazienki, a coraz częściej z racji na trwałość wykonania także kuchni.

Polecamy: www.fototapetka.eu – tu znajdziesz swoją fototapetę!

Fototapeta w biurze, źródło: www.fototapetka.eu

Fototapeta w salonie, źródło: www.fototapetka.eu

Naklejki dekoracyjne

Warto również w tym miejscu wspomnieć o innym formacie dekoracyjnym doskonale komponującym się z fototapetami, czyli naklejkach dekoracyjnych. Od pewnego czasu jest to niezwykle modny element wystroju polskich mieszkań.

Tak jak w przypadku fototapet występuje tu ogromna ilość wzorów i możliwości. Napisy dekoracyjne, sylwetki znanych postaci, zwierząt i wiele wiele innych. Designerzy rekomendują kompozycje naklejek z fotapetami co daje tak naprawdę nieograniczone spektrum aranżacji wnętrz. Co ciekawe dzięki naklejkom możemy w szybki sposób wypełnić wnętrze dadając mu magiczengo charakteru.

Naklejki dekoracyjne szturmem zdobywają serca Polaków. Ogromnie cieszy fakt, że jesteśmy coraz to bardziej świadomi stylu i smaku, w którym urządzamy nasze wnętrza. Naklejkomania.eu oferuje nam ogromny wybór produktów, a dzięki wspaniałym wizualizajom pomaga w rzeczywistym wyobrażeniu dekoracji i personalizacji wnętrza.

Naklejki ścienne do salonu, źródło: www.naklejkomania.eu

Podsumowując, fototapeta jest idealnym dodatkiem w aranżacji naszych domów, mieszkań i biur (ważny jest tylko dobrze dopasowany motyw zdjęcia). Doskonale można z jej pomocą manipulować optyczną przestrzenią pomieszczeń, a bliski realnemu widokowi obraz jest przyjemny dla oka wywołując w nas pozytywne emocje i stanowi często bardzo długo poszukiwany element naszego wnętrza.

Jednak coraz częściej chcemy czegoś więcej szukamy nowych stylów i możliwości. Chcemy być unikalni i zachwycać innych. Dzięki coraz większej otwartości na nowe formy nie boimy się odważnych połączeń, przyszłość designu kreuje się więc niezwykle ciekawie fototapety, naklejki dekoracyjne, szablony… Co będzie następnym hitem? Przekonamy się najprawdopodobniej już niedługo.

Polecamy: www.naklejkomania.eu – tu znajdziesz swoją naklejkę!

Jak przykleić naklejkę na ścianę?

{source}<iframe width=750″ height=”458″ src=”https://www.youtube.com/embed/qfndUi2OkdM” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>{/source}

Naklejki ścienne do pokoju dziecka, źródło: www.naklejkomania.eu

Naklejki ścienne do kuchni, źródło: www.naklejkomania.eu

Naklejki ścienne do pokoju dziecka, źródło: www.naklejkomania.eu

Naklejki ścienne do pokoju dziecka, źródło: www.naklejkomania.eu

Dekorajca ścian, która całkowicie odmieni wnętrze: fototapety i naklejkiety

Dekorajca ścian, która całkowicie odmieni wnętrze: fototapety i naklejkiety

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here