Ceramika łazienkowa High Street – nowość marki Opoczno

Seria ceramiki łazienkowej High Stret to nowa propozycja marki Opoczno. Nowe produkty charakteryzują się zaokrąglonymi, organicznymi kształtami z dynamicznie układającymi się płaszczyznami.

Ceramika łazienkowa High Street – nowość marki Opoczno

Ceramika High Street dopasowana jest do upodobań i stylu życia mieszkańców miejskiej „dżungli” nie tylko pod względem oryginalnej formy. Również funkcjonalne rozwiązania w niej zastosowane sprawiają, że łazienka wyposażona w ceramikę High Street będzie bardziej komfortowa, łatwiejsza do pielęgnacji i utrzymania czystości. Specjalna powłoka hydrofobowa Perfect Clean na powierzchni ceramiki sprawia, że woda spływa z niej i nie pozostawia nieestetycznych osadów. To oznacza mniej czasu poświęconego na sprzątanie i efektowny wygląd naszej łazienki na dłużej.

W skład serii High Street wchodzą 2 umywalki nablatowe o szerokości 90 i 70 cm, bidet zawieszany oraz miska zawieszana. Miska wyposażona jest w wolno opadającą, wykonaną z trwałego,  wytrzymałego i odpornego na przebarwienia tworzywa duroplast, deskę. Jej forma została idealnie dopasowana do obłego kształtu ceramicznej miski.  Dla zapewnienia higieny deska  ma specjalną powłokę antybakteryjną.

Uzupełnieniem ceramiki High Street są szafki łazienkowe Metropolitan w modnym kolorze szarego dębu. Całość w zestawieniu z płytkami ceramicznymi w stonowanych naturalnych kolorach daje elegancką, harmonijną całość.

Ceramika łazienkowa High Street – nowość marki Opoczno

Ceramika łazienkowa High Street – nowość marki Opoczno

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here