INTERNORM – austriacki producent okien i drzwi otworzył swoje podwoje na warszawskim Mokotowie. Jego pierwszy w Polsce showroom znajdziecie przy ul. Wołoskiej 9A.

Uroczyste otwarcie salonu sprzedaży Internorm odbyło się 2 września. Wydarzeniu towarzyszyła premiera nowego produktu: okna drewniano-aluminiowego HF 410, wyposażonego w drewniany rdzeń I-tec Core, a także konkurs wiedzy o oknach, który wygrał nasz redakcyjny Kolega.

Marcin Gać w showroom internorm

W showroomie na klientów czekają zarówno produkty firmy Internorm, a także informacje o ich parametrach. Showroom umożliwia m. in. sprawdzenie izolacyjności termicznej okna poprzez dotyk oraz jego izolacyjności akustycznej za pomocą słuchu.

Showroom internorm w warszawie

– Projektując salon, wyszliśmy z założenia, że chcemy umożliwić Klientom sprawdzenie naszych produktów „na własną rękę”, czyli własnymi zmysłami. Nawet najmniejsza wartość współczynnika izolacyjności cieplnej U dla okna nie działa na wyobraźnię, tak jak temperatura szyby wyczuwana własną dłonią – mówi Marcin Ksokowski, Dyrektor Zarządzający IFTM INTERNORM.

Wnętrze internorm showroom

fot. Redpen

Author: RedakcjaEmail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież