To było niesamowite sobotnie popołudnie 16 września Anno Domini 2017. Wszystko za sprawą warsztatów z renowacji mebli i aranżacji wnętrz, które zorganizowaliśmy w ramach V edycji Wawa Design Festiwal. Zaintresowanie nimi przerosło nasze oczekiwania. Zapraszamy na relację z wydarzenia i dziękujemy bardzo za przybycie!

Wióry leciały, tłum pomagał

Wawa Design Festiwal wpisał się już w kalendarz cyklicznych wydarzeń organizowanych w stolicy, które skupiają się wokół szeroko pojętego designu. Jako, że my z nim także jesteśmy za pan brat, oprócz tego, że objęliśmy patronat nad imprezą, zorganizowaliśmy warsztaty, których celem było pokazanie w jaki sposób ze starego mebla stworzyć prawdziwą perełkę (na przykładzie taboretów), jak z pomocą biżuterii do mebli zmienić ich charakter, a także podpowiedzenie uczestnikom, co piszczy w trawie w aranżacji wnętrz w sezonie jesień-zima 2017/2018, a także nadchodzącym roku. Nasze zaproszenie do współorganizacji przyjęły Ekspertki MZP z Kapa Design oraz DOT Manufacture.

Zapraszamy Was do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia!

niewinnieZaczęło się niewinnie - ot - stanęły sobie taborety, które wyglądem mógłby predestynować do stracha na wróble. Na zdjęciu widzicie jeden z nich. Dwie godziny później dziewczyny z Kapy z Waszą pomocą zrobiły z niego istną perełkę!

Paulina Kasia zaczynaja kappa design

Pojawiają się pierwsi zainteresowani. Taborety są przygotowane do metamorfozy. Najpierw trzeba je rozebrac do szkieletu, następnie porządnie oszlifować drewniane elementy, a następnie odtłuścić benzyną ekstrakcyjną...

dziecko

 ...i pomalować z pomocą Małego Tygryska :)

karolina tlum kappa design

Kolejne etapy, to uzupełnianie siedziska odpowiednio wycięta gąbką i otuliną...

kappa design

 a potem przygotowanie materiału wierzchniego.

taborety

W tym samym czasie dziewczyny z DOT Manufacture opowiadały jak za pomocą gałek i innych akcesoriów zmienić wygląd mebla. Co 10 minut wyglądał zupełnie inaczej :) Efekt WOW.

galki pomysly

Dot manufacture

karolina chodkowska

A nasza redaktor naczelna udzielała indywidualnych porad dotyczących trendów w designie i aranżacji wnętrz. 

ekipa mieszkanie z pomysłem i kappa design i dot manufacture

A tu nasza Ekipa w komplecie wespół z taboretami, które pomogliście nam zmienić na lepsze. Na górze od lewej: Marianna Arendarska, Karolina Czerska (DOT Manufacture, Kasia Ułasiuk, Paula Porter (Kapa Design). Na dole od lewej: Elżbieta Bielińska, Karolina Chodkowska (mieszkaniezpomyslem.pl).

BARDZO dziękujemy Wam za tak liczne zainteresowanie naszymi warsztatami, a także Dyrekcji Festiwalu Wawa Design za tak owocną współpracę.

Author: RedakcjaEmail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież