Przed nami kolejna, 11. już edycja targów tekstyliów domowych - Interior Design Forum. Odbędzie się ona 12 września 2017 r. na terenie stadionu PGE Narodowy. Jak z wykle na uczestników czekać będą dostawcy z najnowszymi propozycjami produktów, a także ciekawe wydarzenia. Zapisy na wydarzenie już ruszyły.

Targi Interior Design Forum

Targi Interior Design Forum, a na nich...

To właśnie na tych targach będziecie mieli okazję sprawdzić najnowszą ofertę tekstyliów domowych i to dwa razy w roku. Jesienna edycja upłynie także pod znakiem dekoracji okien (firan, zasłon, karniszy), aranżacji stołu, a także tapet i tkanin obiciowych. Nie zabraknie także wykładów oraz prezentacji dotyczących m.in. takich tematów jak: najnowsze trendy w wyposażeniu wnętrz czy porady związane ze skuteczną sprzedażą.

targi interior design forum 2016

Do kogo dedykowane są targi? Głównie do osób z branży wyposażenia wnętrz, a wśród nich m.in. przedstawicieli sklepów, salonów, sieci detalicznych, architektów, producentów mebli, dekoratorów, stylistów czy przedstawicieli sektora HoReCa.

Targi odbędą się na terenie stadionu PGE Narodowy w Warszawie.

Targi Intertor Design Forum patronat medialny mieszkaniezpomyslem.pl

Targi Interior Design Forum - w jaki sposób możesz się zapisać?

Targi IDF

Aby wziąć udział w targach Interior Design Forum wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie: http://www.interiordesignforum.pl/. Jesteśmy patronem medialnym wydarzenia. Do zobaczenia więc już 12 września w Warszawie!

Author: RedakcjaEmail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież