Trwa 12. edycja prestiżowego konkursu "Diament Meblarstwa". Za jego organizację odpowiada Wydawnictwo meble.pl, wydawca miesięcznika "BIZNES meble.pl" oraz Meble.pl S.A. Zgłoszenia produktów przyjmowane są w 21 kategoriach. Redaktor naczelna naszego serwisu wchodzi w skład kapituły oceniającej je.

Diament meblarstwa 2018 patronat medialny

Konkurs Diament Meblarstwa - wyłonienie najlepszych produktów z branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz

Pierwsza edycja konkursu miała miejsce w 2006 r. i od tego czasu cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem w branży meblarskiej. Zgłoszone do niego produkty są oceniane pod względem wzornictwa, technologii, innowacyjności oraz funkcjonalności.

Nagrodami dla zwycięzców będzie statuetka "Diamet Meblarstwa" oraz pamiątkowa statuetka autorstwa Jarosław Perszko - rzeźbiarza, pracownik naukowo-dydaktyczny Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej.

Konkurs trwa od czerwca do grudnia 2017 r. i składa się z 5 etapów. Informacje o konkursowym harmonogramie znajdziecie TU>>> 

Zwieńczeniem konkursu jest katalog konkursowy "Diament Meblarstwa 2017", którego premiera ma miejsce podczas Gali wręczenia nagród w Warszawie.

Aby zgłosić produkt do udziału w konkursie, należy założyć konto na stronie: www.diamentmeblarstwa.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Mieszkaniezpomyslem.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Author: RedakcjaEmail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież