Zaproszenie design od kuchniGratka dla architektów i projektantów wnętrz. Startuje DESIGN OD KUCHNI, czyli cykl szkoleń w których mogą wziąć udział. Za ich organizację odpowiada firma Comitor. Cykl spotkań otworzy seminarium poświęcone innowacyjnym produktom belgijskiej marki Novy, które odbędzie się 30 maja 2017 r. o godz. 17.00 w showroomie firmy Comitor w warszawskiej Domotece przy ul. Malborskiej 41.

Home and food logotypJuż niebawem, bo 8 marca 2017 r. na terenie stadionu PGE Narodowy startują smakowite targi Home & Food na których profesjonaliści znajdą wszystkie produkty dotyczące kultury stołu, serwowania oraz przygotowywania posiłków. Mowa zarówno o składnikach dań, delikatesach i napojach, jak i naczyniach, urządzeniach, przyborach kuchennych oraz stołowych zastawach, szklanych artykułach, umeblowaniu oraz dekoracjach stołu.

interior design forum edycja 9Już 1 marca 2017 r. na terenie Galerii stadionu PGE Narodowy odbędzie się 10. jubileuszowa edycja branżowych targów Interior Design Forum. Będzie to okazja do zobaczenia bogatej oferty tekstyliów domowych. Profesjonaliści mogą tego dnia zapoznać się z propozycjami dostawców prezentującymi aktualne oferty, a ponadto do wysłuchania prelegentów z branżowymi pomysłami i case study.