Zaproszenie Muraspec

Muraspec, światowej sławy producent oklein ściennych świętuje w tym roku swoje 20-ste urodziny. W ich produktach znajdziecie ponad 125 lat dziedzictwa brytyjskiego i dobrą jakość. A tymczasem zapraszamy Was 21 września 2017 r. do stołecznego Promu Kultury Saska Kępa w Warszawie na wielkie świętowanie. Jesteśmy Patronem Medialnym wydarzenia.

Aphrodite Devore DamaskAphrodite Devore Damask

Muraspec – kilka słów o marce

05 Zaproszenie Muraspec NET 02

Materiały od Muraspec można znaleźć w najlepszych hotelach, biurach, szpitalach, sklepach i rezydencjach na całym świecie. Tamtejsze okleiny ścienne są dostępne w tysiącach wzorów i kolorów z wyborem różnych gramatur i szerokości.

Wszystkie produkt Muraspec przechodzą najbardziej rygorystyczne testy ogniowe, odporności, trwałości i kontroli jakości. Wszyscy pracownicy działu obsługi klienta, projektanci, produkcja, eksport i zespoły techniczne są na miejscu, aby cały proces od specyfikacji przez zakup po instalację były jak najbardziej płynne jak tylko możliwe, niezależnie gdzie na świecie jest projekt. Ponadto Muraspec oferuje wyróżniające się wykończenia w postaci panelirzeźbionych3D, dekoracyjnych paneliżywicznych Lumicor i laminatu Strataflex o ogromnym zakresie wewnętrznych rozwiązań dekoracyjnych. W Polsce przedstawicielstwo firmy istnieje od 20 lat, a obecnie mieści się w Warszawie przy ul. Połczyńskiej. 

muraspec3

Astoria Rustic

Muraspec – event

Uczestnicy: czołowi architekci i projektanci przestrzeni publicznej, przedstawiciele mediów (250 osób)
Temat przewodni pierwszego spotkania: 20. urodziny marki
Goście specjalni: Ewa Mierzejewska, prof. Radek Ahramowicz, Dagmara Jakubczak,
Termin: 21.09.2017r., godz. 18.30 – 24.00
Miejsce: Prom kultury, Warszawa

Tapety rolki

Tapety-rolki Muraspec

Zapraszamy jako Patron Medialny!

W Polsce przedstawicielstwo firmy istnieje od 20 lat, a obecnie mieści się w Warszawie przy ul. Połczyńskiej. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here